Флеш-моб «Година корисної енергії»

26 жовтня 2016 р. біля центрального корпусу Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка відбувся флеш-моб "Година корисної енергії".

Основною метою акції було привернути увагу містян до проблем енергозбереження.

Учасникам акції в цей день з 16.00 по 17.00 пропонувалось не користуватися приладами, що споживають електричну енергію та перевести свої мобільні телефони в «економний» режим. У визначений час всі учасники акції зібрались на центральній площі університету та під динамічну музику виконали веселий танок. Після чого всі вистроїлись у вигляді сонця, символізуючи важливість використання альтернативних джерел енергії.

Незважаючи на похмуру та вітряну погоду учасники акції з користю провели провели годину «корисної енергії» та отримали масу позитивних емоцій. В акції взяли участь понад 50 осіб - небайдужі до екологічних проблем студенти та співробітники університету.

Флеш-моб пройшов в рамках реалізації міжнародного грантового проекту 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE за фінансової підтримки ЄС.