Семінар «Екологічна безпека. Досвід ЄС для України» в СумДУ

28 жовтня 2016 р. в Сумському державному університеті в рамках виконання грантового проекту ЄС «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» (Р562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE  було проведено семінар на тему «Екологічна безпека. Досвід ЄС для України».

Науковий координатор грантового проекту - к.т.н., доц. Олена Мельник розповіла слухачам про передовий досвід європейських країн у вирішенні екологічних проблем. Зокрема, розглядались питання поводження з відходами, використання альтернативних джерел енергії, відновлення природних ресурсів,   збереження біорізноманіття та ін. Підсумком семінару став аналіз найбільш вдалих екологічних ідей ЄС, які можна реалізувати в нашій державі.

В семінарі взяли участь понад 60 осіб - студентів, аспірантів та викладачів кафедри прикладної екології  Сумського державного університету.