Дебати

24 травня 2016 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулись дебати (Британський формат парламентських дебатів, екологічна тематика) у розрізі виконання проекту «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE» (грантова програма Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом Жан Моне).

Оцінювали гру експерти: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики викладання природничих дисциплін  Сергій Дмитрович Рудишин, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної освіти Людмила Петрівна Загородня,кандидат педагогічних наук, старший викладачкафедри дошкільної педагогіки і психології Ірина Григорівна Данильченко.        Суддею та спікером дебатної гри виступив помічник ректора Володимир Анатолійович Любивий.

У дебатах взяли участь студенти спеціальності «Дошкільна освіта» (1 – 5 курси) та  професійно-педагогічного коледжу.

У процесі дебатів студентами Віктором Ткаченком та АнтономФілем(Перший Уряд), АліноюМомот та КатериноюМасюк(Другий Уряд), ТетяноюАгафоник та КатериноюЛесенко(Перша Опозиція), СергіємКорнейчуком та Юлею Шаповал (Друга Опозиція) обговорювалася тема «Ця палата зробить Україну екологічно чистою раз і назавжди!».

Результати дебатів такі: кращими спікерамистали Юлія Шаповал і Сергій Корнейчук,а перемогу в грі виборола команда Другої Опозиції.Друге місце посів Перший Уряд, третє зайняла Перша Опозиція і четверте місце за Другим Урядом.

Учасниківгри було нагороджено грамотами за підтримку проекту та активну участь у молодіжному дебатному русі.

Оцінюючи дебати, експерти наголосили на важливості усвідомлення майбутніми вихователями актуальності проблеми екологічної безпеки, екологічної освіти, можливості забезпечення коеволюції природи і людства  та  використання досвіду Європейського Союзу у вирішенні екологічних проблем задля  сталого розвитку суспільства.