МІЖНАРОДНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ «ЕКОЛОГІЯ. ОСВІТА. НАУКА»

2 березня 2016 року в Національній академії педагогічних наук України відбувся Міжнародний екологічний форум «Екологія. Освіта. Наука», в ході якого члени Міжнародної асоціації екологів університетів, представники органів законодавчої і виконавчої влади, вчені, працівники органів управління освітою, навчальних закладів наукових установ, представники громадськості обговорили основні напрямки діяльності Міжнародної асоціації екологів університетів та стратегічні шляхи удосконалення екологічної освіти та науки на засадах сталого розвитку.

З вітальними словами виступили: президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко, директор Інституту магнетизму НАН України Віктор Бар’яхтар та ректор Інституту екології економіки і права Олена Биковська.

Наш університет на форумі представила доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, докторант Глухівського НПУ ім.О.Довженка Інна Коренева. В своїй доповіді «Досвід реалізації євроінтеграційної стратегії у Глухівському НПУ ім.О.Довженка: розробка та впровадження проекту «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» в програмі Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом Жан Моне» І.Коренева представила інформацію про просування проекту в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, визначила основні напрями подальшої діяльності та запросила учасників форуму до співпраці в межах проекту: спільної організації наукових заходів, проведення виховної та просвітницької роботи зі студентством, організації виїзних гостьових лекції за тематикою проекту, поширення друкованої продукції проекту та ін.

Крім того, в ході Загальних зборів Міжнародної асоціації екологів університетів до лав цієї громадської організації було урочисто прийнято викладачів нашого вишу. Вітаємо із членством в Міжнародній асоціації екологів університетів завідувача кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини доцента Олену Мельник та асистентів кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Олену Луценко та Валентину Самілик!

Подяками президента Міжнародної асоціації екологів університетів А.В.Толстоухова були відзначені члени Асоціації учасники проекту «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» Олена Мельник та Інна Коренева за поширення євроінтеграційних практик та популяризацію досвіду Європейського Союзу у сфері охорони природи та екологічної безпеки.