Міжнародна конференція «Європейські інтеграційні процеси у ХХІ столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості»

 

27 березня 2018 р. Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції (aprei.com.ua) у рамках проекту Програми ЄС Еразмус + напряму Жана Моне «Більш широке висвітлення проблематики європейської інтеграції у викладанні та наукових дослідженнях» провела міжнародну науково-практичну конференцію «Європейські інтеграційні процеси у ХХІ столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості». Участь у конференці, що проходила на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, взяли понад 80 дослідників з України, Великої Британії, Італії, Канади, Макао (Китай) та Німеччини.

Мультидисциплінарний характер конференції створив унікальний майданчик для комплексної рефлексії над різними аспектами об’єднувальних процесів на європейському континенті та місця у них Української держави. Під час конференції була приділена увага і питанням забезпечення екологічної безпеки в розрізі наближення Українського законодавства до європейських екологічних стандартів. Зокрема з доповіддю «СМІТТЄВА РЕФОРМА В УКРАЇНІ: НА ШЛЯХУ ДО ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ НОРМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРАВ» виступила Олена Мельник, координатор модулю Жан Моне «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» (562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE). Результати доповіді будуть опубліковані у «Ukrainian Yearbook of European Integration Studies».

http://aprei.com.ua/ua/category/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%96%d1%97/