Європейський навчальний модуль у ГНПУ ім. О. Довженка: 3 роки досвіду

3 рік поспіль, в ГНПУ ім. О. Довженка реалізується проект міжнародної грантової програми Еразмус+ Жан Моне Модуль. З 1 жовтня по 30 грудня 2017/2018 навчального року студенти факультетів дошкільної та природничої і фізико-математичної освіти отримують можливість прослухати курс «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду».

З кожним роком все більше студентів проявляють цікавість до європейських студій. У цьому році 98 студентів виявили бажання прослухати спеціалізований європейський курс та набути системних знань про проблеми екологічної безпеки та шляхи її вирішення в Україні та країнах ЄС.

Студенти, які вже стали учасниками програми та отримали сертифікати що підтверджують набуті знання з європейської інтеграції в галузі екологічної безпеки, поширюють інформацію в студентському колі та діляться корисним досвідом.  Найбільш активні студенти, які вирішили не зупинятися на досягнутому, продовжують самостійно вивчати європейську природоохоронну тематику, готують доповіді на конференції, наукові публікації та приймають участь у заходах, що проводяться в рамках реалізації європейського модулю під керівництвом членів проектної команди.

Команда проекту сподівається, що набуті знанні стануть корисними студентам в професійній діяльності та допоможуть сформувати природоохоронний світогляд у майбутніх поколінь!