Розширюємо кордони міжнародної співпраці

З 21 по 29 жовтня 2017 року науковий координатор грантової програми Жан Моне(562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE)к.т.н., доц. Олена Мельник з робочим візитом відвідала університет АфьонКокатепе (м. Афьон-Карахісар, Туреччина) http://uim.aku.edu.tr/galeri/. В рамках міжнародної грантової програми KA107 Erasmus+ InternationalCreditMobility: StaffMobilityforTeachingandTraining Олена Мельник прочитала для студентів освітнього факультету серію лекцій (8  годин) на тему «Глобальні екологічні проблеми людства та їх підґрунтя» та для студентів технологічного факультету провела лекцію-семінар за програмою Жан Моне Модуль«Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» на тему «Поводження з відходами: європейська практика». Студенти жваво включались в дискусію, обговорюючи найкращі практики у сфері переробки побутових відходів. ПрофесорAyhan EROL поділився досвідом щодо сучасних технологій сортування, збору та переробки сміття в Турецькій республіці. Після семінару Олена Мельник відвідала навчально-наукову лабораторію механічних випробувань та термообробки, де професорM.SerhatBA?PINAR поділився власними напрацюваннями в галузі переробки будівельних відходів.

Колектив факультету високо оцінив рівень наукових та практичних напрацювань команди Жан Моне ГНПУ ім. О. Довженка. На спільному засіданні викладачів обох університетів було обговорено можливість подання спільної проектної заявки на конкурс Еразмус+ «Професор Жан Моне».

Загальна кількість учасників семінару: понад 70 осіб.