МІЖВУЗІВСЬКИЙ СЕМІНАР: ДОСВІД СПІВПРАЦІ З ЄС

 

28 жовтня 2016 року на кафедрі зоології Харківського національного педагогічного університету імені С.Сковороди відбувся семінар-обмін досвідом між колективом кафедри на чолі з доктором біологічних наук, професором Харченко Л.П. та учасниками грантового проекту «Реалізація стратегія екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» Глухівського НПУ ім.О.Довженка.

На семінарі в ході дружньої бесіди пройшов обмін досвідом щодо участі та розробки грантових проектів ЄС. Особливу увагу було приділено стратегії екологічної безпеки Європейського Союзу та нрмативно-праввій базі Європейського союзу з питань екологічної безпеки та охорони природи. Учасники семінару висловили пропозицію про подальшу співпрацю та запрсили команду грантового проекту до проведення у цьому навчальному році семінарів, виховних годин та лекцій зі студентами Харківського національного педагогічного університету імені С.Сковороди.

Дякуємо колективу кафедри зоології та особисто професору Харченко Людмилі Павлівні за теплий прийом, дружню атмосферу семінару та запрошення до співпраці.