Міжнародна конференція з екологічної безпеки в Кременчузі

З 12 по 14 жовтня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського проходила XIV Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми екологічної безпеки». Олена Мельник взяла участь у засіданні секції №1 «Управління регіональною екологічною безпекою» та виступила в з доповіддю «Екологічна політика європейських країн». В доповіді були розкриті основні ідеї науково-пошукових робіт, що виконуються в рамках реалізації міжнародного грантового проекту ЄС «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» (562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE).

В конференції взяли участь понад 170 осіб: студенти, аспіранти та науковці з України, Словаччини, Болгарїі, Індії, Австрії, Азербайджану, Нігерії, Молдови, Польщі, Румунії та Німеччини.

За результатами конференції опублікована збірка тез доповідей.