Електронний курс дистанційного навчання

За фінансової підтримки Європейської комісії на сайті Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка створено електронний  курс  дистанційного навчання з дисципліни «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду».  Дистанційний курс містить: навчальну програму, лекційний та практичний матеріал, законодавчі документи, підручники, посібники та посилання на корисні інтернет-ресурси для самопідготовки. На сторінці курсу студенти можуть самостійно перевірити свій рівень знань з питань екологічної безпеки в країнах ЄС пройшовши тестовий контроль.  По закінченню курсу студенти, які виявили позитивні результати тесового контролю отримають  сертифікат учасника європейського навчального модуля «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Даний електронний ресурс дозволить додатково залучити до реалізації навчального модуля європейської грантової програми Жан Моне понад 200 студентів з Сумської, Кременчуцької  та Барської філій Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

Курс дистанційного навчання доступний за посиланням: http://dn.gnpu.edu.ua/course/index.php?categoryid=5