СТАРТУВАВ КУРС «РЕАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ: ІНТЕГРАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ»

01.02.2015 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені  Олександра Довженка відбулася знакова подія - студенти факультету дошкільної освіти прослухали першу лекцію в рамках спеціалізованого курсу «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду», що фінансується Європейським Союзом в рамках міжнародної грантової програми Еразмус+, напрямок Жан Моне.

Перша лекція була присвячена питанням міжнародного співробітництва європейських держав у сфері охорони довкілля. Керівник проекту, доцент Мельник Олена Сергіївна ознайомила студентів з основними принципами та механізмами функціонування європейської екологічної політики та її місцем в міжнародному форматі.

Виявити результативності курсу дозволить порівняння даних вхідного та вихідного анкетування, що буде проведено наприкінці курсу.

Викладання спецкурсу також буде проводитися для студентів факультету природничої та фізико-математичної освіти.