УНІВЕРСИТЕТ ЗДОБУВ ЧЛЕНСТВО У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ НАУК З БЕЗПЕКИ

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка у 2015 році став колективним членом міжнародної наукової громадської організації з безпеки «Європейська Асоціація наук з Безпеки», до с кладу якої входять близько 500 членів з 24 країн, в тому числі 40 освітніх закладів.

Європейська асоціація з безпеки зі штаб-квартирою в Кракові проводить дослідження загроз існування, розвитку та нормального функціонування людини та суспільства, впроваджує освіту для реалізації потреб, цінностей і основних прав людини з безпеки в Європі, об’єднує видатних вчених світу науки, менеджерів, інститути, місцеві та загально національні організації з Болгарії, Угорщини, Німеччини, Греції, Іспанії, Італії, Об’єднаного Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, Туреччини, України, Франції, Чехії та інших країни, які займаються питаннями освіти та безпеки.

Персональними членами Асоціації є:  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики технологічної освіти В.П. Курок; керівник проекту Еразмус+ напрямку Жан Моне «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду», кандидат технічних наук, доцент, завідувач  кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини О.С. Мельник.