Захист магістерської роботи

22 лютого 2018 в Сумському державному університеті відбувся захист магістерської роботи, що була виконана в рамках реалізації міжнародного грантового проекту європейського Союзу Еразмус + за напрямом Жан Моне «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Фалько Анастасія, студентка 2 курсу магістратури за спеціальністю екологія та охорона навколишнього середовища провела дослідження сфери поводження з твердими побутовими відходами в Україні, проаналізувала проблеми та перспективи та окреслила можливості впровадження європейських практик у дану галузь. Керівник магістерської роботи Олена Мельник та члени державної комісії позитивно оцінили випускову роботу та зазначили її актуальність та значущість, зокрема в частині виконання угоди України з ЄС щодо упорядкування сфери поводження  ТПВ.