«The 21st Century Challenges in Education and Science»

20 квітня 2017 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулись V науково-педагогічні читання молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами «The 21st  Century Challenges in Education and Science».

Серед основних тем для обговорення були:

1. Perspectives in Humanities.
  2. Innovations in Natural Sciences and Methods of Teaching.
  3. New trends in professional and technology education.
  4. Unsolved problems in Linguistics and Literature.
  5. New challenges in Teaching Methods.

Пленарне засідання відкрила доповідь Мельник Олени Сергіївни «The basic principles of the EU policy in the field of environmental protection». Доповідач ознайомила учасників конференції з особливостями реалізації природоохоронної політики у різних регіонах ЄС. Зокрема, був відмічений передовий досвід Фінляндії у сфері збереження природніх багатств, досвід Італії у вирішенні питань поводження з відходами, досвід Португалії у сфері використання альтернативних джерел енергії та ін.

Доповідь була підготовлена в рамках реалізації міжнарогоного грантового проекту Jean Monnet Module «Implementing the strategy of environmental security: integration of European experience» 562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Презентація доповіді